Соціум

У Франківську розпочали приготування 4 000 порцій борщу на ребрах – пригощатимуть всіх (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Вічевому майдані у Франківську вже розпочали приготування 4000 порцій борщу з нагоди Дня Миколая. з 13:00 почнуть пригощати всіх охочих і роздаватимуть борщ до останньої порції.

Готують борщ у великому казані, виготовленому на локомотиворемонтному заводі. Він вміщує 2000 літрів. Два роки тому в ньому варили банош і встановили рекорд, пише Репортер.

приготування борщу у Франківську

Сьогодні ми готуємо український борщ. В таких кількостях, думаю, ще ніхто не готував. Баношу ми два роки тому зварили 1,5 тони, – говорить Роман Дорожівський, очільник ГО “Галицькі леви”. – Кожна ґаздиня має свій рецепт борщу. Я варю той борщ, який колись варив на Майдані у 2014.

казан для борщу

Каже, рецепт – на м’ясі та ребрах. Решта інгредієнтів – стандартні: морква, капуста, картопля, буряк, цибуля, квасоля.

А ще – любов і добрий настрій чарівних жіночок, які допомагають. Думаю, на виході отримаємо насправді смачну страву, – додає Роман.

Дорожівський приготування борщу

У приготуванні борщу допомагають працівники локомотиворемонтного заводу, хлопці з ГО “Галицькі леви”, волонтери – перехожі.

Хто хоче допомогти, підходьте, долучайтеся. Можна свою лепту внести в приготування страв, – говорить Роман Дорожівський.

Мешканці Івано-Франківська і нашого міста можуть підходити на 13:00 й частувати стравою.

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.