Соціум Фото

У Франківську розмалювали ще одну підстанцію (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську розмалювали ще одну розвантажувальну підстанцію від АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Підстанцію оздобив франківський мураліст Юрій Пітчук, пише Репортер з посилання на пресслужбу “Прикарпаттяобленерго”.

Мова йде про розвантажувальну підстанцію, яку у вересні встановили в сквері на Валах, щоб зняти навантаження із застарілих електромереж середмістя та покращити якість електропостачання. Щоб енергооб’єкт вписувався у міський антураж, підстанцію збудували округлою та художньо оздобили.

Темою розпису арт-підстанції є «Енергія Карпат». На фасаді підстанції зображена група оленів, яка перестрибує масивні, порослі мохом камінні брили. Серед них – олень благородний та сарна європейська – мешканці карпатських лісів. На фоні над тваринами зображена лінія гір, у якій легко упізнаються Петрос та Говерла. Весь малюнок символізує чисту та загадкову енергію природи Карпат – таку ж потужну й незамінну, як і електрична енергія.

«Оскільки розвантажувальна підстанція облаштована у зеленій відпочинковій зоні, нам хотілось доповнити її незайманою природою Карпат, такою самобутньою та надихаючою, – каже автор ідеї та художник Юрій Пітчук. – Основними кольорами розпису є сірий, оливковий, бірюзовий, фіолетовий, хакі та охра. Завдяки такому спокійному колориту підстанція не здається зайвою у сквері, а надихає глядачів на активний відпочинок, дослідження рідного краю та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Сподіваємось, що нова арт-підстанція стане чудовою фотозоною для мешканців та гостей міста».

Арт-підстанція «Енергія Карпат» є третім мистецьким об’єктом середмістя, створеним енергетиками спільно з Юрієм Пітчуком. Першою була підстанція з художнім розписом «Метаморфози чоловіка і жінки»  в сквері Руської Трійці,  другою – «Енергія стихій» у сквері Міцкевича.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.