Соціум

У Франківську рідним загиблих бійців допоможуть встановити пам’ятники – Марцінків

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 25 березня, у Палаці Потоцьких міський голова Руслан Марцінків та місцеві архітектори зустрілися з родинами загиблих захисників. Рідні воїнів виступили з ініціативою зробити один формат пам’ятників на могилах, що на Алеї Героїв у Чукалівці. Місто обов’язково долучиться фінансово, повідомив Марцінків.

У Франківську рідним загиблих бійців допоможуть встановити їм пам'ятники - Марцінків

Так, повномасштабна війна вже триває більше року. На жаль, ми втрачаємо наших захисників на московсько-українській війні. Не в кожного полеглого захисника є рідні, які мають змогу доглядати за могилами, – пише Руслан Марцінків. – А на Алеї Героїв це робитиме місто.

Читайте: Давайте перевіримо. Євроколія, концтабори, виїзд хлопців за кордон – шукаємо фейки

За його словами, щойно родини загиблих приймуть рішення, якими повинні бути надмогильні пам’ятники, – мерія виконає все так, як вони скажуть.

Читайте: Думав, не повернеться. Франківський пілот Дмитро Шкаревський одужує та хоче літати

І як би не було прикро, та ми не можемо сказати, скільки ще буде поховань. Це місце особливе. Тому прийняли рішення, що воно має бути завершене після нашої перемоги стелою біля дороги, де можна буде прийти й помолитися біля прізвищ Героїв, які з різних обставин не будуть тут поховані. Так пам’ять про них буде збережена! – додав Руслан Марцінків.

Читайте: Вони загинули за Україну. Солдат Володимир Дутчак

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.