Соціум Фото

У Франківську ремонтують вулицю Озаркевича (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вулиця Озаркевича капітально оновлюється. До ремонту на ній приступили комплексно. Перед тим, як наводити лад дорожньому покритті, чи облаштовувати тротуари, провели реконструкцію мереж.

Зокрема, замінили водопровідні входи в будинки, встановили дощоприймальні решітки, а також каналізаційні мережі. Зараз на Озаркевича приступили до мощення плитки, пише «Репортер» з посиланням на сайт martsinkiv.if.ua.

Ярослав Кузик, головний інженер Управління капітального будівництва, пояснив, що такі маніпуляції довелося робити аби убезпечити територію від можливих підтоплень.

Читайте також: Проїздів буде більше. Під час карантину франківське УКБ без торгів віддає мільйони на ремонт дворів

«Гарно те, що по обидва боки передбачені прибордюрні лотки. Вони спрямовуватимуть дощові води в решітки. Це дозволить уникнути забруднення решіток. Брукуємо проїжджу частину плиткою вісімкою. Всього тут понад 2 500 метрів квадратних брукованої площі: це разом і проїжджа частина і тротуари. За сприятливих умов плануємо завершити восени», – розповів Ярослав.

Читайте також: Тендер на 20 мільйонів від Івано-Франківської ОДА виграли підприємці, пов’язані між собою

Галина Волошинюк мешкає тут все життя. Вона зізнається, що гарний стан вулиці пам’ятає ще з дитинства. З часом територія все більше руйнувалася.

«Тут дуже занедбана вулиця була. Тепер радіємо, що почалися роботи. Дуже дякуємо міському голові за те, що дотримав слова і ремонтує вулицю цього року. Чекаємо на завершення з нетерпінням».

Міський голова Руслан Марцінків не приховує, що й сам тішиться ремонту цієї вулиці.

«Люди дуже просили відремонтувати Озаркевича. І у співпраці нам вдалося передбачити кошти на роботи за цією адресою. Минулого року в цій частині ми відремонтували вулицю Республіканську, цьогоріч – Озаркевича, а наступного року плануємо Желехівського. Отак працюємо крок за кроком», – резюмував Руслан Марцінків.

Читайте також: Свій до свого по міське. Хто виграє найбільше тендерів у Франківську

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.