Соціум

У Франківську проведуть 165 перевірок пожежної безпеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську з грудня 2019 року по березень 2020 року будуть проводити перевірки пожежної безпеки закладів освіти.

Таку інформацію озвучив начальник міського відділку Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій області Василь Мацалак, у вівторок, 17 грудня, на нараді у міського голови. Це рішення прийняли 12 грудня на міському рівні з ініціативи міського голови Руслана Марцінківа, після трагічної пожежі в коледжі міста Одеса, в якій загинули 16 людей, ще 30 отримали травми, пише “Репортер“.

Крім того будуть проводити позапланові перевірки усіх закладів соціальної сфери. Загалом планують провести 165 перевірок.

«За фактом перевірок будуть складені акти, які будуть виставлятися у відкритому доступі, щоб громадяни відчували безпеку і знали, що в закладах, в яких навчаються їх діти, забезпечується пожежна безпека», – розповідає Василь Мацалак.

Здебільшого перевірка буде на наявність первинних засобів гасіння та шляхів евакуації. Також заплановано виділити кошти на встановлення автоматичної протипожежої сигналізації.

У Рогатині пожежа, – дорогу Франківськ-Львів перекрили (ВІДЕО)

«Дякувати Богу, що у місті в закладах освіти і медичної сфери за попередній рік не допущено. Але нам над цим ще треба працювати, аби не допустити у майбутньому, – каже Мацалак. – Вогонь є добрий помічник, але й поганий господар. Сльози пожежі не гасять. Тому всіх хочу попередити і закликати бути обачними в період різдвяно-новорічних свят».

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.