Соціум

У Франківську погасили серію марок «І буде весна»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську погасили серію марок «І буде весна». Їх випустили до 10-річчя війни росії проти України та до другої річниці повномасштабного вторгнення, пише «Суспільне».Марки відображають спротив українського народу російській агресії. В одному блоці їх чотири. Це — світлини захоплення аеропорту «Бельбек», воїна у променях сонця на «Азовсталі», фото з весілля медиків-волонтерів та світлина рук піхотинця 28̈ бригади з позивним Сніжок.

Зі слів директора з розвитку мережі «Укрпошти» в Івано-Франківському регіоні Тараса Біжика, область отримала п’ять тисяч блоків «І буде весна». Загальна вартість одного — 90 гривень. Загальний тираж — 250 тисяч.

Блок марок «І буде весна» погасили в приміщенні обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери. Марки доповнять експозицію в залі, який тематично присвячений російсько-українській війні та Революції гідності, каже директор закладу Ярослав Коретчук.

У нас, звичайно, були марки, які випускала «Укрпошта», де є потоплений крейсер «Москва». Також у нас є марки з конвертами, де трактор тягне підбиту російську техніку, яку захопили селяни на Херсонщині. І зараз ми доповнимо цю колекцію новими марками, які сьогодні тут погасили, — розповідає Ярослав Коретчук.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.