Соціум

У Франківську планують створити Будинок ветерана

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську планують створити Будинок ветерана для бійців, які повернулися з війни.

Про це повідомили у понеділок, 8 травня, на брифінгу в міській раді. За словами голови Івано-Франківської громади Руслана Марцінківа, місто готове виділити приміщення для такої установи, пише Репортер.

У Франківську планують створити Будинок ветерана

У деяких містах уже є Будинки ветерана або Будинки воїна, – каже Руслан Марцінків. – Це цікава ідея. Очевидно, що керівником такого будинку має бути людина, яка пройшла війну. І весь персонал також. А саму форму мають обговорити учасники бойових дій, де б вони хотіли збиратися.

Створенням Будинку займатиметься організація “Спілка ветеранів російсько-української війни “Східний фронт”.

Ми не займаємось фінансовими питаннями, а лише соціалізацією та реабілітацією військових, – каже голова організації Михайло Шутак. – Як правило, бійці часто не хочуть звертатися до соціальних служб, а проблем є багато. Ми ведемо перемовини з деякими навчальними закладами, які зможуть прийняти на навчання хлопців та дівчат, які повернулися з війни.

Особливо, за словами Михайла Шутака, звертатимуть увагу на навчання психологів та військових психологів – адже бійці та ветерани скоріше будуть звертатися до “своїх”, ніж до цивільних спеціалістів.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.