Соціум

Під час перформансу на День міста міми зібрали понад 20 тис грн на ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

 У рамках святкування Дня міста міми Франківська зібрали понад 20 тис грн на ЗСУ.

Нагадаємо, вчора в середмісті вони представили перформанс «Крізь віки»., пише Репортер.

міми, зібрали, 20

З 361 Днем міста тебе любий Івано – Франківськ! Він співпав з 438 днем війни. Тому відмітили його вчора з холодною головою та гарячим серцем. Дякуємо всім містянам та гостям рідного міста, які приділили перформансу “Крізь віки” свою увагу та прояв любові до нашої творчості!!!

Завдячуючи Вам зібрали 20 456 гр.20 коп та 21 $ на потреби наших воїнів (звіт, ще буде окремим постом ), – повідомив колектив. 

Колектив подякував за сприяння міському голові міському голові Руслану Марцінківу. Директору ОНМЦ – Світлані Петрівні Панько, котра у вихідний день дозволила скористатись приміщенням для накладання гриму і перепочинку.

Працівниці ОНМЦ – Павлюк Олі, котра весь свій вихідний була поруч та підтримувала.

Піднявши очі в гору, дякуємо, що коли виступали- не було дощу, та впевнені, що скоро будемо дякувати Йому за ПЕРЕМОГУ!!!

У театралізованому перформансі актори- міми зображають запорізького козака, київського воєводу, січового стрільця та сучасного бійця.  У центрі перформансу – годинник, в якому сиплеться зерно, що є символом життя.

Кожного разу, коли зерно перестає сипатися, хлопці на своїх плечах перевертають годинника і запускають новий етап життя.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.