Соціум

У Франківську оновлюють тротуари на Галицькій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську капітально оновлюють тротуари на вулиці Галицькій (від зупинки громадського транспорту Радіозавод до вулиці Хіміків).

На Галицькій облаштовують нові бордюри та застеляють доріжки бруківкою. Тепер мешканці сміливо крокуватимуть оновленими пішохідними доріжками, не боячись спіткнутись через нерівну поверхню, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міського голови.

У Франківську оновлюють тротуари на Галицькій

Загальна площа брукування буде становити 640 метрів квадратних. Тут люди давно зверталися, щоб впорядкувати тротуар. Ми повинні зробити нормальні пішохідні доріжки для людей. Це буде бруківка, 6 см. Зупинку також облагородимо. Мешканці попросили зробити дві доріжки, там де вони ходять, де вони протоптали, – розповів заступник директора департаменту благоустрою Василь Загурський.
Про необхідність ремонту тротуарів по вулиці Хіміків мешканці Івано-Франківська неодноразово звертались до міського голови під час телеефірів. Підготовчі роботи по ремонту цієї ділянки розпочались ще минулого року і зараз, в час війни, стараються завершувати ці роботи.
Мешканці давно вже зверталися. Мусимо реагувати, – каже Руслан Марцінків. – Тут є зупинка, багато транспорту зупиняється: і тролейбуси, і автобуси. Прийняли рішення, щоб зробити благоустрій і щоб ця зона була комфортною для людей. Маємо таке завдання – декілька місць в Івано-Франківську зробити. Це не є великий капітальний ремонт, але поточний, частковий ремонт зупинок, дорожнього покриття є дуже важливим. Тому продовжуємо рухатись в цьому напрямку.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні