Соціум

У Франківську оновлюють міську лікарню на Мазепи (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській міський клінічній лікарні на Мазепи продовжують капітальний ремонт. Зараз оновлюють хірургічне відділення.

Попри те, що тут замінять ледь не все, пацієнтів продовжують лікувати у стерильних приміщеннях, запевняють у лікарні, пише Репортер.

У Франківську оновлюють міську лікарню на Мазепи (ВІДЕО)

Ми вже до цього адаптувалися, – каже завідувач хірургічного відділення лікарні Анатолій Богуш. – Ми робимо ремонт секторами – щоб і пацієнтам було зручно, і щоб продовжували ремонт. Звичайно, це створює певні складнощі, але ми вже звикли. Але через те, що час від часу є тривоги, частина пацієнтів – у підвальному приміщенні.

Це вже другий етап оновлення хірургічного відділення. Наразі тут оновлюють палати та коридори. На черзі, каже головний лікар, одні з найголовніших робіт – модернізація операційних.

Операційні ми будемо робити надсучасні. з певними потоками стерильного повітря, – каже головний лікар Тарас Масляк. – Стіни будуть з ізоляційного матеріалу, щоб в операційних не було бактерій. Завдяки цьому у пацієнтів не буде післяопераційних гнійних ускладнень, які бувають дуже часто. Також там буде нове сучасне обладнання.

За добу в хірургічному відділенні лікарні роблять до 20 операцій. З початку повномасштабного вторгнення кількість пацієнтів тільки збільшилася.

Ремонт робиться за кошти, які залучає комунальне некомерційне підприємство, а частково – за міські кошти.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.