Ще одна вулиця в Івано-Франківську стала зручнішою для усіх мешканців, зокрема для людей з інвалідністю. Місто спільно з Промприладом облаштували тротуар на вулиці Української перемоги, повідомляють на сайті міського голови Руслана Марцінківа.
Згідно з договором, опублікованим на платформі Prozorro, вартість виконаних робіт – 1,927 млн грн. Роботи для міста виконував ФОП Озарук Василь Михайлович. Він же робив піднятий перехід на розі вулиць Шевченка й Гординського. Перехід обійшовся місту у 996 487 грн. Загалом за 2024 рік ФОП Озарук у громаді Івано-Франківська переміг у чотирьох закупівлях на суму 4,06 млн грн.
У 2021 році між містом і проєктом був підписаний меморандум про співпрацю. Частиною цього меморандуму було погодження в реалізації благоустрою довкола Промприладу і зараз він є реалізований. Це приклад конструктивної взаємодії між містом і бізнесом, коли ми погодили візуальну складову спільно, врахували всі потреби інклюзивності та доступності. Ми свою частину реалізували трохи раніше і зараз свою частину реалізувало місто. І зараз це загальна спільна зона є комфортною для всіх мешканців міста та гостей Промприладу, – розповідає операційна директорка проекту «Промприлад.Реновації» Тетяна Василик.
Згідно з домовленістю, свою частину робіт Промприлад завершив раніше. Місто ж подбало про зручні з’їзди з умовами доступністю, велодоріжку та озеленення.
В межах червоних ліній, які належать місту, ми зробили ремонт тротуару в тому стилі, який попередньо спільно узгодили. Тротуар складається з 2 частин: є пішохідна зона, є велодоріжка, а також буферна зона з лінії дерев. Зробили окремо додаткові лунки, лінію дерев доповнимо. Не забули й про доступність, зробили пониження, загалом вийшло гарно, – оцінює виконану роботу перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук.
Хоч виконавців робіт двоє, але результат вийшов цілісним, витриманим в одному стилі.
Воно зроблене в одному архітектурному коді та відповідно до всіх стандартів інклюзивності, доступності. Тут закладена велосмуга, яка надалі буде продовжена і має зʼєднати її з іншим веломережами міста. Передбачені всі сучасні вимоги до урбаністики та архітектури зокрема, – каже генеральний директор проєкту «Промприлад» Юрій Филюк.
Міський голова Руслан Марцінків переконаний, що такий формат взаємодії з бізнесом є корисним для всіх: для міста, для підприємців і для самих мешканців. Адже разом можна зробити більше і краще.
У співпраці з проєктом «Промприлад.Реновація» ми здійснювали тут благоустрій, щоб ця вулиця була максимально безпечна і комфортна для мешканців Івано-Франківська. Надіємось, що буде перемога і ми зможемо продовжувати цю роботу: вулицю Мельника в подібному стилі зробити. Дуже важливо, що вдається у співпраці зробити цей шматок благоустрою. Бо це було давно потрібно. У нас є добра співпраця з розвитку з Промприлад.Реновації. Бо це обʼєкт, де розвивається інноваційний бізнес, створюються нові робочі місця, – каже Івано-Франківський голова Руслан Марцінків.
Співпраця міста з франківським бізнесом корисна не лише у сфері благоустрою, а й загалом допомагає втримати економіку в тиловому Івано-Франківську.
Ми всі розуміємо, що війну без економіки неможливо виграти. З перших днів повномасштабного вторгнення ми робили зусилля спільно з Бізнес Асоціацією Івано-Франківська, спільно з міською радою в напрямі підтримки релокованого бізнесу, створювали їм можливості розміщення тут в Івано-Франківську. Це не лише про квадратні метри, це про інтеграцію людей, сімей, щоб їх включити в повноцінне соціальне життя міста, – підсумовує Юрій Филюк.
Comments are closed.