Соціум

У Франківську обговорили тариф на користування вбиральнею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На громадських обговорення в Івано-Франківській міськраді підтримали встановлення тарифу на користування новою громадською вбиральнею на “стометрівці” у розмірі 5 гривень за сеанс.

На громадські слухання, які проводив перший заступник начальника Департаменту комунальної, житлової політики і благоустрою Ігор Сенчук, прийшли лише журналісти. Він розповів, що вбиральня автоматично прийматиме кошти і лише після цього нею можна буде скористатися. Пояснив, що це для того, щоби безпритульні там не залишалися.

Порядок формування тарифу регламентований Кабміном. У нього включили мінімальні витрати на зарплату прибиральниці з урахуванням податків, а також прямі витрати на обслуговування – електроенергію, водопостачання, туалетний папір, пише Курс. Попередньо розрахувати, скільки людей користуватимуться вбиральнею, важко, тому рахували по 100 людей на день. За певний період часу тариф планують відкоригувати в залежності від кількості відвідувачів.

“Вже хтось пробував на міцність цю вбиральню, схоже, що головою, бо вм’ятина є на висоті людини. Вже встановили камеру навпроти”, – зазначив у коментарі Сенчук.

Проектом пропонується встановити тариф на послугу з користування громадськими вбиральнями, яку надає КП “Івано-Франківськводоекотехпром”, у розмірі 5 грн. Почне діяти тариф з 1 лютого. Прибирання вбиральні здійснюватимуть 4 рази на день.

На слуханнях зазначили, що в місті планують встановити ще дві такі вбиральні. Одну із них на вулиці Валовій планують поставити до літа.  Смітники поруч планують у майбутньому зробити підземними.

Пропозиції приймаються до 29 січня 2018 року:
1) у департаменті (76000, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, тел. 532212, 784200);
2) електронною поштою [email protected]

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.