Соціум

У Франківську не провели конкурс щодо музеєфікації Тисменицької брами, бо не отримали заявок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відкритий архітектурний конкурс на найкращий ескізний проєкт щодо музеєфікації Тисменицької брами Станіславської фортеці не відбувся.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету у четвер, 5 грудня.

Нагадаємо, що 11 липня виконком уповноважив Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради оголосити відкритий архітектурний конкурс на найкращий проєкт щодо музеєфікації Тисменицької брами Станіславівської фортеці.

Згідно з Положенням, конкурс проводився з 18 липня до 18 листопада.

Попри те, що свого часу питання музеєфікації Тисменицької брами широко обговорювали, на сам конкурс надійшла лише одна заявка.

«Один проєкт було подано. Є інформація, що ще два були на підході, але не були подані вчасно, – каже Артур Прокіпчук, т.в.о. головного архітектора міста. – Тобто, роботи є. Тож ми в Управлінні вирішили не закривати питання, а довести справу до логічного завершення – сформувати свої пропозиції по подальшій долі музеєфікації Тисминецької брами. Маємо при Управлінні два поважних дорадчих органи: архітектурно-містобудівну раду і консультативну раду. Плануємо винести на їх розгляд питання музеєфікації: і дати оцінку проєктам, розробленим в рамках конкурсу, що не відбувся, рівно як і висловленим ідеям на цю тему. А в результаті – отримати від них фахові рекомендації. Ці рекомендації і стануть основою для формування пропозиції від нашого Управління до міського керівництва».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.