Соціум

У Франківську на вулиці Довгій відкрили моденірзовану котельню (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями в Івано-Франківську відкрили модернізовану котельню на вулиці Довгій, 68 а.

Ця котельня забезпечує послугами з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання житловий сектор, бюджетні заклади та інших споживачів, пише Репортер із посиланням на сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Після модернізації та установки нового котла загальний економічний ефект становитиме 4 875 тис грн в перший рік повноцінної роботи.

Під час оновлення, окрім встановлення нового котла відремонтували фасад та приміщення котельні всередині. Як зазначає працівниця Марія Романів, завдяки комп’ютеризації, можна відстежити всі процеси, що відбуваються в котельні на моніторі комп’ютера, тож робота в закладі значно полегшиться.

«Сектор централізованого теплопостачання – один із найскладніших для інвестування. Але ми розуміємо, що і місто, і ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» потребують інвестицій, щоб покращити енергоефективність. На цій котельні встановлений новий жаротрубний котел, який дає десь до 10 додаткових відсотків економії газу і повністю оновлене насосне господарство, що дає до 30-40% економії електроенергії. Це позитивний проєкт і нам приємно, що це вже четверта котельня за кошти ЄБРР та грантові кошти уряду Швеції», – заявив на відкритті Ігор Князєв, провідний банкір Європейського банку реконструкції та розвитку.

Передбачається, що споживання природного газу буде зменшено на 708 тис квадратних метрів, а електроенергії – на 109 тис кВт/год на рік. Викиди вуглекислого газу та оксидів азоту теж суттєво зменшаться і становитимуть відповідно 0,186 та 0,466 тонн в рік.

Проєкт окупиться уже за 4,1 роки.

«Це вже четверта міська котельня, яка реконструюється за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Наступна на черзі – одна з найбільших котелень у місті, що на вулиці Дорошенка», – додав Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.