Соціум Фото

У Франківську на Валах почали перекопувати газон, щоб прокласти дорогу до будови церкви (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 17 серпня, на Валах розпочали бетонувати стовпи, начебто під огорожу нової церкви. Проте представник забудовника запевняє, що вони роблять дорогу до будови церкви.

Про інцидент повідомив Сергій Горельчик у мережі в групі “Зробімо казку на Валах”, пише Курс.

“Небайдужі перехожі стали на заваді цього, повисмикували металеві стовпи, не давали змоги продовжувати будову загорожі. Пан з мобільним телефоном одразу почав телефонувати в поліцію і ще кудись на підтримку. Вже “Казки” мало. Почали захоплення всіх Валів”, – написав Сергій Горельчик.

В Івано-Франківську церковна громада Святого Миколая планує звести на вул. Дністровській (на місці руїн кафе “Казка”) церкву і катехитичний центр за два роки. Наміри церкви наштовхнулися на опір громадськості – електронна петиція з вимогою заборонити будівництво церкви на Валах швидко набрала необхідну для розгляду кількість голосів, однак будівництво не скасували.

Попри звернення місцевих мешканців, які просили не забирати територію Валів для облаштування під’їзду на будмайданчик нового храму, міська рада погодила облаштування такого під’їзду.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.