Соціум

У Франківську на кілька хвилин засяяла синагога (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківську стартував фестиваль єврейської культури «Євреї Станіславова». Триватиме він впродовж двох днів і має ряд цікавих заходів.

Розпочався фестиваль з відкриття підсвітки синагоги, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Репортер.

Франківськ, фестиваль єврейської культури

За його словами, синагога світитиметься сьогодні лише кілька хвилин, а повноцінно запрацює вже після завершення енергетичної кризи.

Франківськ, фестиваль єврейської культури

Синагога засяяла в рамках проекту «Дослідження та збереження єврейської культурної спадщини на прикордонній території», який впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом.

Франківськ, фестиваль єврейської культури

Мета проєкту – капіталізувати спільну мультикультурну спадщину, зберегти та пропагувати єврейську спадщину як важливу частину місцевої історії.

Практична частина проєкту передбачає ремонт частини водовідведення синагоги, встановлення зовнішнього освітлення та 10 меморіальних дощок. А також створення «єврейського» туристичного маршруту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.