Розваги Соціум

У Франківську на фестивалі “Вгору серця” можна буде покидатися фарбами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
11-12 травня, вже ХІІ раз поспіль у нашому місті відбудеться фестиваль Христового Міста “Вгору Серця”.

Як розповів “Репортеру”  Ярема Стецик, 11 травня на фестивалі планують провести художню акцію – всі охочі зможуть покидати фарбами.

Ярема Стецик обіцяє цього дня наготувати багато матеріалів. Але попереджає – треба приходити в тому одязі, якого не шкода потім викинути.

«Будемо кидатися фарбами справжніми – фасадними і тими, що не відпираються. Визначимо стінку, на яку будемо кидати і вийде християнський мурал. Буде справжня арт-терапія. Будуть тазики, відра, шприци, клізми, пшткалки – все, чим можна буде запустити”, – розповідає Стецик.

Розпочнеться фестиаль “Вгору Серця” 11 травня об 11:00 з молитовного вело-мото-автопробігу та виставки ретро автомобілів. Також у цей день в палаці Потоцьких відбудеться «Фестиваль родин». А 12 травня на Вічевому майдані буде гала-концерт фестивалю та виступ молодіжного театру «Gloria».

Нагадаємо, до фестивалю “Вгору серця” на фасадах будинків з‘явиться кілька християнських муралів. Зокрема настінні малюнки створюють на вулиці Лепкого,1, 6А, 9, 16 та на вулиці Шевченка між будинками №32 і №34. Ще один мурал буде на фасаді будинку по вулиці Незалежності, 148.

Працюють над стінописами франківські художники Олесь Базюк, Ярема Стецик, Віталій Пернеровський, Віталій Новий, а також запрошені митці зі Львова – Данило Мовчан, Олена Смага, і інших міст.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.