Соціум

У Франківську цілодобово прибиратимуть дороги від снігу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Снігоочисну техніку Франківська обладнали GPS навігаторами.

Про це розповів у вівторок, 17 грудня, на оперативній нараді у місткого голови директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко, пише “Репортер“.

З метою раціонального використання снігоочисної техніки, у місті розробили вісім маршрутів очищення, які охоплюють майже всі пішохідні зони міста, ширина яких дозволяє проводити механізоване прибирання. За цією технікою закріплено 24 трактористи, що дозволяє здійснювати роботи цілодобово та без вихідних. Механізатори перебувають на чергуванні цілодобово.

«Спочатку їде очисна техніка, а потім йдуть люди. І звісно в першу чергу вони очищають пішохідні переходи і бордюри, на яких утворюються гори снігу, – розповідає Бурко. – За рахунок того, що у нас з‘явилася нова техніка, я думаю проблем зі снігочищенням більше не буде».

Віталій Бурко наголосив, що повністю прибрати сніг, який випав за ніч, з 06:00 до 08:00, неможливо, тому інколи люди скаржаться, бо це якраз час коли вони йдуть на роботу. Але прибирання за потреби не припиняється і протягом дня.

Для сільських доріг у Муніципальної дорожньої компанії є три одиниці техніки, яких на думку Бурка буде цілком достатньо навіть за великих снігопадів. У Франківську такох передбачено посипання доріг та тротуарів пісково-соляною сумішшю. Вона, для полегшення роботи комунальників, є одразу на районах у пластикових та дерев‘яних контейнерах жовтого та зеленого кольорів.

«Коли була остання ожеледиця ми спрацювали досить добре, звісно, були поодинокі скарги, але великої катастрофи не було, – говорить Наталія Ярощук, в.о. директора КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія». – Також у нас працює цілодобова гаряча лінія та мобільний додаток».

Телефон цілодобової гарячої лінії – 750 600.

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.