Відео Соціум

У Франківську центр обслуговування податкової зачинили через COVID-19 (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Замість черг та натовпу – електронний кабінет. З 28 липня Центр обслуговування платників Івано-Франківської Державної податкової служби тимчасово зачинений.

Податківці пояснюють – це вимушений крок через зростання захворюваності на COVID-19. Підозру на небезпечну недугу виявили і у трьох працівників податкової, пише Репортер.

Тож, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції, закликають громадян до листування в електронному кабінеті. Там, для платників доступна низка сервісів.

Прийом вхідної кореспонденції відбувається виключно через спеціальну скриньку, яка розміщена біля входу в адмінприміщення ГУ ДФС в області. Або ж їх можна надсилати поштою, а консультації отримати по телефону.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

в електронний кабінет

Замість черг та натовпу – електронний кабінет. З 28 липня Центр обслуговування платників Івано-Франківської ДПІ тимчасово зачинений. Податківці пояснюють – це вимушений крок через зростання захворюваності на КОВІД-19. Підозру на небезпечну недугу виявили і у трьох працівників. Тож, аби запобігти поширенню коронавірусної інфекції, закликають громадян до листування в електронному кабінеті. Там, для платників доступна низка сервісів. ДПС в Івано-Франківській області

Posted by Канал 402 on 2020 m. liepos 28 d., antradienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.