Відео Соціум

У франківському зооготелі можна взяти кота або тимчасово прилаштувати свого (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківському у зооготелі пухнасті чекають на своїх господарів. Домашні улюбленці в комфортних клітках. В них – лоточок, пластикова лежанка з матрацом або картонний будиночок – на вибір. Також передбачені прогулянки в спеціальній кімнаті для ігор.

В приміщенні постійно працює медичний рециркулятор для дезінфекції. Вартість однієї доби – 150 гривень. “Візитка” кошачого готелю – рудий Сібас, пише Репортер.

“Його знайшли волонтери пораненого, побитого, вушко було порване, велика рана. Ми це полікували, – говорить працівниця зооготелю Людмила. – Ми пробували його прилаштувати, але ніхто не хоче брати, бо він трохи хворенький”.

У єдиному в Івано-Франківську кошачому хостелі приймають не лише домашніх чотирилапих. Коти-сироти теж знаходять тут прихисток.

Кому лишити рідний хвіст. Аби відпустка вдалась, де франківцям прилаштувати чотирилапих улюбленців (ФОТО)

Муркотуха “Тєльняшка” в хостелі нещодавно. ЇЇ мати – Мурка – киця не публічна, відтак, камери уникає.

А зеленоока Аліса в своєму будиночку чекає на операцію. Подальша її доля, як і інших “киць-безхатченків” – під контролем “котонянь”. Вони шукають для хвостатих майбутніх господарів. Нині в “Пані Коцької” на майбутніх господарів очікують семеро кошенят. Серед них – чорна Манана та триколірна Янгол.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу “Вежа”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.