Соціум Фото

У франківському медуніверситеті запрацювала унікальна навчальна лабораторія експрес-аналізу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З перших днів нового семестру на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету запрацювала навчальна лабораторія експрес-аналізу.

Новий автоматичний аналізатор крові MicroCC-20Plus (США) купили для практичних занять студентів, інтернів та лікарів-курсантів.

Автоматичний прилад аналізує кров за багатьма рівнями і будує гістограми. Пам’ять приладу розрахована на 50 000 зразків результати яких виводяться на вбудований термопринтер.  Також обладнання дозволяє визначити причини малокрів’я, повідомляє прес-служба університету.

Студенти шостого курсу факультету підготовки іноземних громадян вже мали змогу взяти участь в першому з серії запланованих майстер-класів з використанням нового автоматичного гематологічного аналізатора і тепер активно діляться своїми враженнями в соціальних мережах.

«Завдяки такому обладнанню вдалось вивести педагогічний процес на якісно новий рівень, — каже завідувач кафедри, професор Іван Тітов. — Тепер студенти, інтерни і лікарі-курсанти можуть опановувати практичні навики на рівні з своїми колегами із закордонних вузів. Окрім цього, практичні вміння з лабораторної експрес-діагностики можуть дуже знадобитися сімейним лікарям, адже в перспективі всі амбулаторії загальної практики і сімейної медицини будуть оснащені таким обладнанням».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.