Соціум

У франківському ліцеї створять Центр цифрової освіти

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківському ліцеї № 3 відкриють Центр цифрової освіти.

Тут зможуть займатися школярі з будь-яких франківських закладів освіти, не лише з ліцею № 3. Про це розповіла директорка закладу Наталія Микула, пише Репортер.

У франківському ліцеї створять Центр цифрової освіти
Ліцей № 3

Нам привезли техніку, меблі. Учора все розвантажили, від сьогодні починаємо обладнувати, – розповідає Наталія Микула. – Будь-яка дитина з Івано-Франківська, у присутності батьків, зможе прийти у цей центр у позаурочний час. Тут завжди буде доступ до інтернету, можна зробити домашнє завдання, поспілкуватися.

Також у центрі планують проводити різні гуртки, наприклад із вебдизайну. Працюватиме простір з 09:00 до 17:00, навіть під час шкільних канікул.

Наприклад, якщо у дитини уроки у другу зміну, у першу вона може прийти сюди, щоб позайматися. У нас навчають внутрішньо переміщені діти, який такий центр точно знадобиться. Також центром зможуть користуватися вчителі, – каже Наталія Микула.

Центр цифрової освіти створили за міжнародним проєктом. Його координує міжнародна неурядова гуманітарна організація Save the Children. Всього на проєкт закупили обладнання на суму майже 900 тис грн. Це – 11 ноутбуків, 40 планшетів та інше.

Читайте: Казка буде. Як прикарпатцям стати помічниками Миколая для дітей, яким дуже потрібне свято

Save the Children – це міжнародна організація, яка захищає дітей по всьому світу. Починаючи з 2014 року, організація переважно займалася гуманітарною допомогою для жителів Донецької та Луганської областей. Зараз, з початку повномасштабного вторгнення, організація надає гуманітарну, інформаційну, медичну, фінансову та психологічну допомогу дітям з різних регіонів України.

В Івано-Франківській області Save the Children розпочали проєкт з облаштування цифрових навчальних кімнат, першу з яких і створять у ліцеї № 3. Їх організовуватимуть у школах, де навчаються діти ВПО. Як повідомила заступниця голови Івано-Франківської військової адміністрації Людмили Сірко, наразі на Прикарпатті є 46 тис дітей-переселенців.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.