Соціум

У франківському коледжі відкрили лабораторію, де вивчатимуть характер дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Івано-Франківському коледжі вже п’ятий рік використовують міжнародну програму освіти спільно з Міжнародним інститутом характеру (Character International Inc., м.Даллас, штат Texas, США»).

Завдяки співпраці 12 березня на базі коледжу відкрили Творчу лабораторію з вивчення та формування характеру дитини.

Організатори та ініціатори – директор Івано-Франківського коледжу Юрій Москаленко, заступник директора Світлана Нестеренко, викладач Ганна Максимчук та їх американські партнери – Джон Кук і Девід Глісон.

Тут будуть проходити заняття студентів зі спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

За підтримки наших партнерів із США ми сьогодні відкриваємо новий спеціалізований навчальний клас з психології. Тут проходитимуть практичні заняття, навчальні семінари, тренінги та вебінари, онлайн конференції за участі не тільки студентів і викладачів коледжу, а й вчителів шкіл області, керівників навчальних та освітніх закладів,- сказав на відкритті професор Юрій Москаленко.

Доктор психологічних наук Джон Кук сказав, що міжнародна програма з психології є успішною серед українських студентів.

Програма складається з трьох рівнів, кожному з яких присвячений окремий тренінг: «Виховання характеру дітей», «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій» та «Лідерство». Після прослуховування кожного із тренінгів слухачі отримують відповідні сертифікати. Викладачі та студенти, котрі проходять усі три рівні навчання отримують додатковий сертифікат тренера. Це дозволяє їм самостійно проводити тематичні тренінги.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.