Соціум Фото

У франківському аеропорту вшанували полеглих захисників ДАП (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В аеропорту Івано-Франківська представники військового оркестру 44-ї окремої артилерійської бригади з Тернополя виконали музичну композицію «Шана» та мелодію композитора Мирослава Скорика.

У пам’ять про полеглих захисників ДАП військові оркестри виступлять у всіх міжнародних аеропортах України, пише Репортер.

ДАП новини Івано-Франківська

«Це віддання шани тим кіборгам які 242 дні тримали оборону ДАПу, коли не витримував бетон, а витримував бойовий дух, – говорить заступник військового комісара обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Мухін. – Це стійкість і героїзм. Вони зупинили подальший наступ загарбника. Ворог зазнав великі втрати. І головне це важливо у цей момент, коли ворог починає залякувати. Ми згадуємо захисників і той бойовий дух має знову згуртувати Україну».

За словами голови обласної асоціації учасників АТО/ООС Мирослава Кріля, в обороні ДАПу брали участь і прикарпатці, які тоді воювали у 95, 80 бригадах, добровольці.

ДАП новини Івано-Франківська

Акція присвячена сьомій річниці 242-денної героїчної оборони Міжнародного аеропорту «Донецьк». Вона у новітній історії України став символом мужності, незламності та професіоналізму українських воїнів-«кіборгів».

16 січня Україна відзначала День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Оборона аеропорту тривала 242 дні — з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, і закінчилася після повної руйнації старого й нового терміналів аеропорту.

ДАП новини Івано-Франківська

Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, поранено понад 500. Багатьох з них відзначено державними нагородами, деяких — посмертно.

Авторка: Світлана Лелик
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.