Соціум

У Франківській громаді три дитячі садки закрилися через COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Три дитячі садки Івано-Франківської територіальної громади призупинили навчальний процес через захворюваність на COVID-19.

Про це Суспільному розповіла заступниця начальника департаменту освіти та науки міської ради Наталія Микула, пише Репортер.

З її слів, станом на 27 січня не працюють садки № 18 «Зернятко» в Івано-Франківську, «Червона Шапочка» — в селі Радча, «Колосок» — у селі Підпечери. Наталія Микула каже, що освітній процес зупинили через високий ріст захворюваності серед педагогів.

«Спочатку на COVID-19 занедужали вихователі, потім почали хворіти дітки. Педагогів не було ким замінити. Зараз у дитячих садках хворіють 108 людей, що складає 5,4% від загальної кількості працівників дошкільних закладів», — сказала Наталія Микула.

Станом на 27 січня у садки Івано-Франківської громади ходить 20,8% дітей. На самоізоляції перебувають 73 групи.

«На початку тижня ми ще мали 29% присутніх дітей. Вони не відвідують садочки з різних причин: через хвороби, ГРВІ, можливо хтось з батьків вирішив залишити дитину вдома на час піку захворюваності. Всього зараз на коронавірус занедужали 32 дитини. Це — офіційна статистика», — повідомила Наталія Микула.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.