Соціум

У двох громадах на Прикарпатті наколядували понад 250 тис грн на ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

На Івано-Франківщині під час різдвяних свят колядники з кількох громад зібрали понад 250 тис грн на потреби військовослужбовців ЗСУ.

У Татарові Ворохтянської громади заколядували понад 100 тис грн, а у Бурштинській громаді — понад 150 тис грн, пише Суспільне з посиланням на повідомлення міських рад.

У двох громадах на Прикарпатті наколядували понад 250 тис грн на ЗСУ

Ворохтянська громадська коляда, учасниками якої стали представники місцевої влади, працівники установ та організацій, волонтери, військовослужбовець та жителі громади, почали збирати гроші біля церкви святого Великомученика Димитрія. Потім відвідали 62 комерційні заклади та домівки людей.

Колядками та віншуваннями волонтерський центр “Татарівський оберіг”, який організував громадську коляду, зібрав 105 тис. 328 грн. Гроші спрямують на потреби військовослужбовців.

Понад 150 тис. грн під час різдвяних свят зібрали заклади культури Бурштинської міськради. Зібрані гроші також спрямують для армії.

Такі вчинки є дієвим підтвердженням єдності українського народу. Разом – ми сила, яку не подолати жодному ворогові! — каже начальниця відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради Тетяна Зорій.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.