Соціум

У деяких районах Прикарпаття посадкам загрожує колорадський жук

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Галицькому та Тлумацькому районах на ранніх посадках картоплі та помідорів спостерігається відродження личинок колорадського жука, який пошкоджує рослини.

Про це повідомляють спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише Репортер.

Щоб не допсутити масове пошкодження картоплі, спеціалісти рекомендують обстежити посадки культури. За наявності личинок І-ІІ віку (при чисельності 10-20 екземплярів на рослину за 8-10% заселених рослин) провести обробки інсектицидами та біопрепаратами, відповідно до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

У приватному секторі можна використовувати препарати, дозволені для роздрібного продажу населенню, згідно «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні».

Для профілактики резистентності фітофагів треба провести почергові обробки одним із інсектицидів з різними діючими речовинами.

При роботі з пестицидами необхідно дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.