Соціум Фото

Туристичний потенціал Прикарпаття представили на міжнародному форумі у Львові (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Туристичний потенціал Івано-Франківської області презентують на міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Форум відбувається упродовж 30 жовтня – 1 листопад, пише пресслужба ІФ ОДА.

Основна мета заходу – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень у сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

Окрім господарів – Львівщини та міста Львова, на виставці представляли Київ, Херсонщина, Одещина, Миколаївщина, Закарпаття, Вінниця, Тернопілля, Житомирщина, Полтавщина, Рівненщина, Донеччина, Буковина, Харківщина, Запоріжжя та ін. Всього «ТурЕКСПО» зібрала у Львові представників бізнесу, влади, науки із дев’яти країн та 19 міст і областей України.

Учасниками консолідованого презентаційного стенду Івано-Франківщини є також представники Івано-Франківської міської ради, Центру спадщини Вигодської вузькоколійки, ГО «Асоціація Карпатських Ватагів», ОКП «Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С. Дідича».

Для відвідувачів презентували інтерактивний інтерпретаційний візит-центр у Вигоді і туристичні продукти, пов’язані з активним відпочинком, була презентація гуцульської коров’ячої бриндзи.

Представники Івано-Франківщини взяли участь у презентації-дегустації нового туристичного продукту Одеської області «Дороги вина та смаку Української Бессарабії» та презентації City Card: міжнародний досвід та українські реалії.

31 жовтня відбудеться панельна дискусія «Природно-заповідні території та екологічний туризм в Україні», а 1 листопада – тренінг «Як зробити туристичний бізнес успішним?».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.