Соціум

Три польські вузи передали допомогу для науковців, які через війну оселилися у Франківську

Google+PinterestLinkedInTumblr

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника прийняв допомогу для викладачів Херсонського державного університету та інших науковців, які тимчасово проживають в гуртожитках ПНУ.

Допомогу зібрали колеги з Університету імені Адама Міцкевича в Познані, Військової технічної академії у Варшаві і Морської військової академії в Ґдині, повідомляє пресслужба ПНУ, пише Репортер.

Ініціатори акції під назвою «Науковці для науковців» – професор Мацей Франц, професор Адам Останек та доктор Маріуш Кардас. Вони неодноразово відвідували Прикарпатський університет в рамках традиційної щорічної конференції «Станиславів та Станиславівщина», до організації якої долучались спільно з Центром польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, починаючи з 2016 р.

З української сторони координатором акції виступив доцент кафедри міжнародних відносин Прикарпатського університету Петро Гаврилишин.

Читайте також: У Франківську університет оголосив конкурс для молоді – можна виграти грант на навчання

Для тимчасово переміщених колег-науковців, які проживають в гуртожитках Прикарпатського університету, передали багато необхідних речей, інформує пресслужба вишу. Зокрема, це набори постільної білизни, побутова хімія, ковдри, засоби гігієни тощо.

Допомогою можуть скористатися представники як Херсонського державного університету, що нині працює на базі ПНУ, так і інші науковці, які тимчасово мешкають у гуртожитках.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.