Соціум

«Треба думати про муніципальний ринок і ярмарки», – Марцінків про події на Центральному ринку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до правоохоронців з проханням нарешті навести порядок і законність на Центральному продуктовому ринку.

Як повідомлялося раніше, 24 червня під час чергової спроби Ігоря Халаменди повернути контроль над Центральним продуктовим ринком у Франківську його знову облили нечистотами. Після чого у приміщенні ринку сталася масова бійка.

25 червня під час ранкового ефіру у Facebook міський голова Руслан Марцінків прокоментував вчорашню ситуацію, пише Курс.

«Вчора сталася досить неприємна подія. Хочеться, щоб влада і правоохоронні органи взяли у руки цю ситуацію, бо це ненормально. Це створює незручності, і ми не можемо як місто дотиснути, щоб був наведений порядок на продуктовому ринку», – сказав Марцінків.

Мер звернувся до правоохоронців з проханням «навести порядок і законність, щоб на продуктовому ринку, яким користуються тисячі мешканців, нарешті була ясність».

Також Марцінків сказав, що з огляду на ситуацію, яка склалася з Центральним продуктовим ринком, місту потрібно думати про організацію муніципальних ринків та ярмарків.

«Ця ситуація показує, що ми повинні думати на перспективу про муніципальний ринок, муніципальні ярмарки. Це питання, яке сьогодні є на часі, наболіле. Треба спільно думати, де це можна зробити. Ці процеси насправді показують, що в Україні нічого не змінилося, далі відбувається шарпанина», – сказав Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.