Соціум

Тлумацька громада передала військовим автівку, гроші на яку збирали діти

Google+PinterestLinkedInTumblr

На днях Тлумацька міська територіальна громада передала для потреб Збройних Сил України черговий автомобіль марки Volkswagen. 

Кошти на цей автомобіль збирали минулого тижня у рамках відзначення Дня Збройних Сил України. У Тлумацьких ліцеях відбулись благодійні ярмарки, які об’єднали учнів, вчителів та батьків, тлумачан та гостей міста, повідомляє міська рада, пише Репортер.

Тлумацька громада, авто, ЗСУ, діти

На них можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи.

За підсумками проведених заходів Тлумацький ліцей №1 зібрав кошти в сумі 52454 грн., а Тлумацький ліцей №2 – 24411 грн., 60 євро та медичні препарати, які передав З.Білуник для потреб ЗСУ, Тлумацький БДЮТ – 3960 грн., а Тлумацька дитяча музична школа передала 1900 грн.

Тлумацька громада, авто, ЗСУ, діти

Крім того, вироби ручної роботи, які були виготовлені вихованцями Тлумацького БДЮТ до Дня Збройних Сил України, були відправлені у м. Париж (Республіка Франція) для участі у благодійній виставці.

Тлумацька громада, авто, ЗСУ, діти

Разом з автомобілем було відправлено продукти харчування, бакалію, консерви, солодку випічку, засоби особистої гігієни, в тому числі з сіл Братишів та Надорожна.

Читайте: У Франківську монтують Ялинку Перемоги (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.