Соціум

Тітов і Стецик створять мурал на фасаді Франківської ОКЛ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На фасаді хірургічного корпусу Івано-Франківської ОКЛ буде мурал довіри, його автором стане художник Нікіта Тітов, а відповідальною за роботу буде команда Яреми Стецика.

Про це символічно, у день міста – 7 травня, повідомили на сторінці закладу.

Тітов

«Саме цього дня хочемо поділитися з вами приємною новиною. Кілька днів тому ґрантова програма @Urban Space 100 оголосила переможців конкурсу проєктів, серед яких є і наш заклад.

Ми розпочали співпрацю з чудовими митцями нашого міста. І вже незабаром на фасаді хірургічного корпусу лікарні з’явиться мурал довіри або, як каже автор малюнка, мурал надії, бо “лікарня – це те місце, де людина насамперед отримує надію на життя та оздоровлення”.

Відомого українського художника Нікіту Тітова представляти не дуже й треба. Щодня його роботи, які він викладає у мережі, резонують тисячам українців по всьому світу. І ми дуже радіємо, що є першим медичним закладом в Україні, для якого настінне зображення створює Нікіта Тітов.

Читайте: Франківські міми вітають з днем міста патріотичним перформансом “Крізь віки” (ФОТО)

За створення муралу відповідає Ярема Стецик разом зі своєю командою. Його цікаві дизайнерські роботи також добре відомі в місті.

тітов

Окрім всього, цей мурал ще й наближатиме перемогу. І стане врешті її символом. Це точно”, – акцентує заступниця медичного директора обласної клінічної лікарні Наталія Ружило.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.