Соціум

Франківські міми вітають з днем міста патріотичним перформансом “Крізь віки” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 7 травня, о 15:00 на стометрівці стартував патріотичний перформанс до 361 річниці Івано-Франківська. Міми підготували для мешканців та гостей міста перформанс “Крізь віки”, щоб на день міста вшанувати тих, хто тримає на своїх плечах Україну, пише Репортер.

міми

Актори театру пантоміми та живої скульптури Mimе Theatre IF у костюмах військових різних історичних періодів без слів розповідають про те, як захисники нині боронять Україну.

Театр пантоміми та живої скульптури Mime IF створений ще у 2006 році. Очолюють його Артур Гулько та Андрій Кирильчук. В їхньому доробку є естрадні номери пантоміми та яскрава галерея образів живих статуй.

У театралізованому перформансі актори- міми зображають запорізького козака, київського воєводу, січового стрільця та сучасного бійця.  У центрі перформансу – годинник, в якому сиплеться зерно, що є символом життя.

“Це символ того, на чому ми тримаємося. Кожна зернинка є тим воїном, який через віки захищав нашу країну. Так ми вшановуємо той факт, що навіть в цей момент з кожною зернинкою хтось відходить на небеса. Цим перформансом ми хочемо подякувати ЗСУ за їхню відданість, за те що маємо змогу бути тут”, – говорить співзасновник театру Андрій Кирильчук.

Кожного разу, коли зерно перестає сипатися, хлопці на своїх плечах перевертають годинника і запускають новий етап життя. Виступ триватиме 45 хв, потім 15 хв міми відпочиватимуть перед наступним перформансом.

Перформанс, який влаштували міми, триватиме до 19:00. Локація – перехрестя на стометрівці між “Десяткою” та колишнім “Молочним кафе”.

 

Нагадаємо, у квітні 2023 року театр пантоміми Mime IF виборов третє місце на фестивалі живих скульптур у Нідерландах.

Читайте: Діти і дорослі. У Франківську біля озера пройшов благодійний велопробіг (ФОТО)

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.