Соціум

Термінові збори в Європу: оформлюємо зелену карту онлайн

Google+PinterestLinkedInTumblr

У часи невизначеності і небезпеки особливо важливо мати план «Б» та швидкий доступ до систем прийняття фінансових і організаційних рішень. Мобільний банкінг та електронний документообіг — невіддільні елементи якісного банківського обслуговування в умовах сьогодення. Можливість оформлення кредиту, переказу коштів та оплати платежів доповнена ще однією корисною опцією — зелена карта онлайн.

Щоб придбати страховий поліс для виїзду у Європу, не потрібно витрачати час на пошуки надійного страхового агента та візити до його офісу. Можна звернутися онлайн до Ощадбанку, якому довіряєш, у будь-який зручний момент та замовити страховий поліс віддалено.

6474bcd79a41b.webp

Як придбати зелену карту онлайн

Зелена карта, замовлена онлайн, цілком відповідає міжнародним вимогам до такого типу документів і нічим не відрізняється від паперового страхового бланка. Єдина відмінність полягає у швидкості її оформлення. Щоб замовити зелену карту достатньо виконати кілька простих кроків:

  • Відкрити сторінку послуги на сайті Ощадбанку.
  • Обрати чат-бот Viber чи Telegram для подальшого оформлення документа.
  • Уважно слідувати за автоматичними підказками у чат-боті.
  • Надати необхідну інформацію про вид транспортного засобу та його реквізити, вибрати термін дії страхового поліса та вказати країну перебування за кордоном.
  • Підтвердити замовлення та провести оплату зручним способом (у мобільному додатку чи через системи інтернет-оплати).
  • Перевірити наявність файлу із зеленою картою на вказаній електронній пошті.

Документ можна зберегти на власний смартфон для швидкого доступу під час перевірки при перетині державного кордону. У достовірності страхового поліса завжди можна пересвідчитися за його унікальним кодом через базу даних Моторно-транспортного бюро України.

Чи обов’язково оформлювати зелену карту

Зелена карта — міжнародний страховий поліс, що діє на території більшості країн Європи. Її наявність — обов’язкова вимога до кожного учасника дорожнього руху, який перетинає європейський кордон. За відсутності такого документа водієві можуть відмовити у в’їзді до іноземної країни, внісши його транспортний засіб до чорного списку або призначити сплату штрафу.

Зелена карта — страховий поліс уніфікованого зразка та вартості, оформлення якого в звичний спосіб займає лише 1–2 робочі дні. А при замовленні послуги онлайн її можна отримати вже за кілька хвилин. Страховка оформлюється на транспортний засіб, а не власника, тому користуватися привілеями проїзду по зеленій карті може будь-який законний водій протягом дії полісу. Доступна ціна та зручний спосіб придбання — достатні аргументи, щоб заздалегідь попіклуватися про свою безпеку та комфорт під час подорожі Європою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.