Соціум

Синод ПЦУ дозволив святкувати Різдво 25 грудня – за бажанням громади

Google+PinterestLinkedInTumblr

Православна Церква України (ПЦУ) дозволила проводити різдвяні богослужіння 25 грудня. Єдина умова – якщо парафіяни та настоятель храму матимуть бажання. 18 жовтня це рішення ухвалив синод ПЦУ, повідомляє Репортер.

Синод ПЦУ Різдво новини Івано-Франківська

На Синоді ПЦУ ухвалили рішення №19 «Про можливість звершення богослужіння на честь Різдва Христового за Новоюліанським календарем 25 грудня 2022 р.».

Беручи до уваги численні запити та враховуючи дискусію, яка протягом багатьох років точиться в Церкві та в суспільстві; передбачаючи, зокрема через обставини війни, загострення у публічному просторі календарних суперечок; з метою вивчення реальної церковної потреби в здійсненні у близькому часі календарних змін, Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України), вирішив:

Там, де для цього існують пастирські обставини та засвідчується бажання вірних, як виключення дозволити за рішенням настоятеля та громади 25 грудня 2022 р. звершити богослужіння за чином свята Різдва Христового з подальшим поданням через єпархіальні управління до Київської Митрополії письмової інформації про число учасників такого богослужіння. У разі звершення такого богослужіння його учасники в цей день звільняються від обмежень посту, – йдеться у повідомленні Синоду ПЦУ.

Читайте: Як Urban Space 100 в Івано-Франківську допомагає військовим (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.