Соціум

Суд зобов’язав церкву Московського патріархату звільнити комунальне приміщення на Чорновола

Google+PinterestLinkedInTumblr
Львівський апеляційний господарський суд зобов’язав Українську православну церкву (Московського патріархату) звільнити приміщення за адресою вулиця Чорновола,6 і 6Б в Івано-Франківську.

Про це «Галці» повідомила директорка департаменту правової політики Івано-Франківської міської ради Надія Кедик, розповівши про перебіг судової справи.

Так, згідно рішення виконавчого комітету від 22 серпня 2018 року, орендодавець вирішив припинити з 19 грудня 2018 року договір оренди нежитлових приміщень площею 19,1 м², розташованих на першому поверсі в будівлі за адресою Чорновола, 6 та нежитлових приміщень площею 283,0 м² розташованих в будівлі за адресою Чорновола, 6Б. Причина – закінчення терміну дії договору оренди та необхідність використання приміщень для потреб міста, а саме – для будівництва дитсадка.

Читайте також: Дитсадка не буде: церква Московського патріархату відсудила приміщення на Чорновола у міськради

Місто повідомило орендаря про припинення договору, попереджаючи, що приміщення повинні бути звільнені восьмого січня 2019 року. Приміщення досі не звільнили, а Івано-Франківський господарський суд 30 липня цього року відмовив у задоволенні вимог виконавчого комітету.

До теми: Храм і досі там. Православна церква у Франківську судами відбивається від міста

Натомість Львівський апеляційний суд 15 жовтня задовольнив вимоги Івано-Франківська.

«Рішення набуває чинності з моменту прийняття. Тобто ми чекаємо, поки складуть повний текст рішення. До перемоги ще далеко, хоча, якщо б Верховний суд поставив «крапку», то це було б супер», – коментує директорка департаменту правової політики міськради Надія Кедик.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.