Соціум

Суд залишив без розгляду позов Бородайко щодо кінотеатру “Трембіта”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 5 грудня, в Івано-Франківському окружному суді відбулося чергове засідання щодо винесення з реєстру пам’яток колишнього кінотеатру “Трембіта”, що у парку Шевченка.

На ньому суд прийняв рішення залишити без розгляду заяву підприємиці Світлани Бородайко щодо виключення будівлі “Трембіти” з реєстру пам’яток, пише Репортер.

Суд залишив без розгляду позов Бородайко щодо кінотеатру "Трембіта"

На засідання не з’явилися ані представник відповідача – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОВА, – ані адвокатка позивача. Остання попередньо надіслала клопотання, щоб засідання проводили без неї. Прокурорка та представниця третьої особи, які були на засіданні, підтримали рішення залишити заяву без розгляду.

Нагадаємо, у позові Світлана Бородайко просила визнати протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради народних депутатів від 19.09.1989 року про внесення будівлі до реєстру пам’яток.

Суддя Ігор Скільський повідомив, що адвокатка Оксана Шургот звернулася з клопотанням про те, щоб залишити позовну заяву без розгляду. Суд вирішив задовольнити це прохання.

Суд постановив: заяву представника позивача адвоката Оксани Шургот від 08.11.23 про залишення позовної заяви без розгляду задовольнити. Позовну заяву Світлани Бородайко до Івано-Франківської ОВА про визнання протиправним рішення від 9.09.1989 року залишити без розгляду, – повідомив Ігор Скільський.

Читайте: То «Дністер», то «Трембіта». Які пам’ятки втратив Франківськ за останні роки

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.