Соціум

Суд покарав калушанку, яка знімала на відео чужий дім та виставила його у Facebook

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Калуський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення калушанки, яка без дозволу зайшла до чужого житла і знімала відео.

Як повідомляє Калуський міськрайонний суд, калушанка прийшла в чужий дім, відчинила вхідні двері та зайшла до помешкання. Після цього знімала відео всередині дому, пише Репортер.

відео новини Івано-Франківська

У суді обвинувачена пояснила, що приїхала до дітей її чоловіка від першого шлюбу. Вона мешкали з їхньою матір’ю, колишньою дружиною чоловіка, власницею будинку. Всередину її не запрошували. Втім, жінка вважає, що дітям не забезпечують належних умов, тому вона вирішила зняти відео і передати у служби в справах дітей.

Проте, замість цього, жінка виставила відео на своїй сторінці у Facebook. За її словами, зробила це на емоціях, і через 20 хв стерла.

Потерпіла заявила у суді цивільний позов про стягнення з обвинуваченої моральної шкоди в розмірі 30 000,00 грн.

“Суд враховував характер і глибину душевних страждань потерпілої, які вона понесла внаслідок незаконного проникнення до її володіння та житла, при цьому, – йдеться у повідомленні. – Також взяв до уваги наявність неприязних відносин між сторонами, тривалість та кількість інших конфлітктних відносин, які в сукупності і стали причиною моральних страждань потерпілої. Також врахував матеріальне становище обвинуваченої, наявність на її утриманні двох неповнолітніх дітей, її ставлення до вчиненого кримінального проступку, те, що вона вибачилася перед потерпілою в судовому засіданні”.

Тож, суд позовні вимоги задовольнив часткового та стягнув з обвинуваченої 3000 грн. моральної шкоди. А також – штраф у 850 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.