Соціум

Студенти Прикарпатського університету отримали премії від польського фонду (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

15 студентів Прикарпатського національного університету стали стипендіатами польського Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень. 

Студенти досліджували наркокартелі та вплив пандемії на економіку, й отримали фінансове заохочення за свою роботу. Окрім того, ще двоє студентів отримали стипендії за найкращі магістерські роботи, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Польща для біженців з України

Щоб отримати стипендію, кажуть переможці, потрібні високі наукові здобутки, втім, не лише вони. Увагу конкурсне журі звертало і на громадянську позицію студентів та їхню участь у житті суспільства.

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда каже: можливість стати стипендіатами фонду студенти вишу мають вже чотири роки поспіль. І це відкриває перед ними широкі перспективи для подальшого розвитку.

Читайте також: У Франківську пластуни зібрали близько 8 тис грн на ЗСУ (ФОТО)

Загальний розмір стипендії нині складає 1000 доларів, – говорить ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда. – Крім того, планується, що переможці будуть мати можливість тижневого стажування у найкращих корпораціях.

Нині стипендіатами фонду стали вже 90 студентів та випускників ПНУ.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.