Соціум

Студенти Калуського ВПУ передали воїнам 47 буржуйок

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Калуському вищому професійному училищі №7 створили волонтерський центр та налагодили виробництво буржуйок та скоб для будівництва бліндажів. На «стартові» матеріали гроші зібрали самі, а виробництвом займаються під час виробничого навчання.

 

Чергову партію буржуйок і клярм працівники та здобувачі освіти Калуського вищого професійного училища №7 передали військовому капелану о. Федору Морозу, пише Репортер.
У ВПУ кажуть, калуські буржуйки — практичні, багатофункціональні і “втричі дешевші від найдешевших”.
Така буржуйка підходить і для того, аби обігріти бліндаж і для того, щоб приготувати їжу. А завдяки спеціальним загнутим елементам можна також на ній сушити одяг та взуття.
Аби долучитися до допомоги фронту, в училищі влаштували ярмарок, де продавали вироби студентів, картини, столярні вироби. На ярмарку вдалося вторгувати 68 тис грн. На ці гроші закупили метал, труби, арматуру. Так почали виготовляти буржуйки і скоби для будівництва бліндажів.
В день у ПТУ виготовляють мінімум 9 пічок за умови, що немає тривог. Собівартість однієї буржуйки складає лише 1500 грн, а це втричі дешевше, ніж в магазині.
Нагадаємо, франківські газовики теж виготовляють буржуйки на передову. Цей процес, кажуть, розпочали ще у 2014 та згодом призупинили. Від початку повномасштабного вторгнення зробили уже близько сотні таких фронтових пічок.

На підприємстві наголошують – фронтові печі виготовляють не на продаж. Бо працюють як волонтери і зупиняти процес не планують. Єдине, чого потребують – матеріалів. Тож закликають небайдужих за можливості приносити їм старі пропанові балони, аби разом зігріти своїх.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.