Соціум

Студенти ІФНМУ стали стипендіатами програми Завтра.UA

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нещодавно стипендіальна програма Завтра.UA оголосила підсумки свого щорічного конкурсу. Члени журі обрали 54 переможців, що представляли 34 заклади вищої освіти України. Серед стипендіатів одразу двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету – Андрій Витвицький та Лілія Твердохліб.

Студенти ІФНМУ стали стипендіатами програми «Завтра.UA»

Завтра.UA – це найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, заснована Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіатів відбирають на відкритому конкурсі.

До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання. Головними критеріями відбору є високий рівень фахової підготовки та наявність добре розвинутих так званих «м’яких навичок».

Читайте: “Вишкіл” заради життя. Як у Франківську захисники випробували настільну гру про домедичну допомогу (ФОТО)

Протягом трьох етапів відбору журі розглядає мотиваційні та рекомендаційні листи від конкурсантів, оцінює громадську діяльність та вмотивованість, наукову роботу тощо. На третьому етапі – комунікаційні та лідерські якості.Науковими керівниками наших переможців були завідувач кафедри травматології, ортопедії та невідкладної військової хірургії Вадим Сулима та доцентка кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Юлія Мазуренко.

П’ятикурсниця медичного факультету Лілія Твердохліб на конкурс подала дослідження, повʼязане з пошуком ефективних методів навчання цивільного населення домедичної допомоги в умовах війни. Дівчина розповідає, що дуже важливо виділити на роботу достатньо часу, адже її обсяг повинен бути доволі великим.

Що можу порадити людям, які хочуть подаватися, так це шукати керівника, з яким ви «на одній хвилі», адже часу на дослідження іде багато. Мої враження від програми дуже позитивні, оскільки крім того, що стала стипендіаткою програми, отримала ще й рожевий диплом та зайняла 5 місце серед усіх спеціальностей, – говорить стипендіатка.

Андрій Витвицький, студент четвертого курсу медичного факультету, представив роботу «Наночастинки фериту міді як перспективні матеріали для застосування у магнітній гіпертермії».

Завтра.UA – це чудова можливість кинути виклик собі, навчитись діяти в команді та обґрунтовувати свою думку. У ході конкурсу вдосконалюються навички розставляти пріоритети, швидко приймати рішення, вміння представляти себе та комунікувати з іншими», – ділиться своїми враженнями Андрій Витвицький.

Читайте: Вітрянка у дорослих. Чому у Франківську побільшало «дитячих» хвороб

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.