Соціум

Студенти франківського вишу зібрали 205 000 грн для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Студенти івано-франківського Університету Короля Данила зібрали 205 000 гривень на допомогу ЗСУ.

З ініціативи проректорки Іванни Бабецької та відділу соціально-виховної роботи студенти Фахового коледжу УКД та університету упродовж місяця втілили серію волонтерських проєктів задля підтримки наших захисників, пише Репортер.

Студенти франківського вишу зібрали 205 000 грн для ЗСУ

Організовані ними караоке, ярмарки, лотереї, аукціони дали змогу зібрати 205 000 гривень для наших захисників.

До відзначення Дня студента перший проректор УКД Михайло Косьмій вручив подяки та подарунки найбільш активним у навчальній, науковій, соціально-виховній та волонтерській діяльності студентам.

Читайте також: Як забезпечити струмом помешкання за допомогою автомобільного акумулятора і скільки це коштує?

До вітань долучилися переможець «Голосу країни», викладач університету Сергій Лазановський та гурт 7teens Band. Спеціальний гість підсумкової програми збору коштів Роман Скорпіон, вітаючи студентів, подякував їм за зусилля, яких вони доклали, допомагаючи нашим воїнам.

Серед подарунків – презентація спільного проєкту Університету Короля Данила та COAX Software Ukraine для студентів усіх спеціальностей та курсів УКД: вперше п’ятеро найкращих студентів УКД зможуть отримувати стипендію (розмір стипендійного фонду 100 000 гривень в рік).

Розуміємо, що молоді сьогодні бракує повноцінного студентського життя у зв’язку з війною, тому мали на меті передусім подарувати їм трохи позитивних вражень і віддячити за відданість і патріотизм, навчання та соціально-громадську роботу. З такими патріотично налаштованими студентами ми направду переможемо, – наголосив ректор університету Мирослав Луцький.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.