Соціум

Студенти Франківського медуніверситету зібрали на ярмарку 65 тис грн для ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До 78 річниці з дня заснування студенти та викладачі Івано-Франківського національного медичного університету провели ярмарок, аби зібрати гроші на потреби військових ЗСУ. Відвідувачі могли придбати солодощі, картини, горнятка, футболки й різноманітні сувеніри, спробувати себе у ролі лікаря. Під час ярмарку провели три збори: 31 970 грн зібрали для 10 окремої гірсько-штурмової бригади, 24 000 грн – для 102 окремої бригади сил ТРО ЗСУ і для БФ «Жінки, ми сила» – 9360 грн та 10 євро.

ярмарок студенти медуніверситет

На аукціоні медуніверситету були представлені різноманітні лоти.

Зокрема, продавали речі, які привезли із Запорізького напрямку викладачі БФ «Жінки, ми сила». Деякі лоти передали в.о. ректора ІФНМУ Микола Островський, ректорат та викладачі медуніверситету.

«Є ікона передана Митрополитом Володимиром Війтишином з його підписом і побажаннями, підручники та ще багато цікавого. Завжди раді підтримати хороші ініціативи. Особливо приємно, що наша молодь така активна, щира і свідома, що в нашому університеті не тільки навчаються кращі фахівці у галузі медицини, але й справжні патріоти нашої держави. Сьогоднішній аукціон об’єднав нас для надання реальної допомоги тим, хто, ризикуючи своїм життям, захищає Україну і кожного з нас. Дякую організаторам аукціону та усім, хто, взяв участь у благодійному заході, – говорить Микола Островський.

Читайте також: 42,195 км і кейсевак: як франківська лікарка бігла Берлінський марафонярмарок в медуніверситеті

Також одним із лотів був прапор 102 окремої бригади сил ТРО ЗСУ, який привіз командир бригади, полковник Володимир Логвіненко.

Підписаний цей прапор: “З вдячністю за допомогу”, адже університет неодноразово допомагав матеріальними засобами. А найголовніше, випустив чимало фахівців медичних служб, які зараз рятують поранених на першій лінії оборони, – каже Логвіненко.

 студенти медуніверситету провели ярмарок для ЗСУ

Президентка Української медичної студентської асоціації в Івано-Франківську, співорганізаторка заходу Надія Дутчин, розповіла, що студенти радо підтримали ідею ярмарку і долучились до організації заходу. Каже, готувались до події місяць, але основні організаційні моменти нам вдалося реалізувати за тиждень. Студенти першого курсу випікали смаколики, готували напої.

Читайте: Додати життя. Як у франківському госпісі влаштовують теплі вечори (ВІДЕО)

Усі дуже старалися, адже хотіли у День народження нашого рідного університету зробити добру справу і підтримати наших захисників, завдяки яким ми маємо можливість жити і навчатися у незалежній Україні, – каже Надія Дутчин.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.