Соціум

Стан укриттів має контролювати місцева влада – ОП

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко здійснив робочу поїздку до Вінниці, де триває ліквідація наслідків ракетного удару, завданого російською армією.

Під час ознайомлення зі станом укриттів у місті виявилось, що деякі з них – у жахливому стані. За них відповідає місцева влада, пише Репортер з посиланням на пресслужбу офісу президента.

Стан укриттів має контролювати місцева влада - ОП
Зображення ілюстративне

Місцева влада відповідальна за стан приміщень, де люди можуть укритися після оголошення повітряної тривоги. Люди мають знати, де перечекати небезпеку, – каже Тимошенко. – Це сигнал не лише для Вінниці, а й для решти міст і селищ. Місцева влада повинна забезпечувати наявність і контроль стану спеціалізованих приміщень.

З керівництвом міста обговорили пріоритети щодо розв’язання безпекового питання. А мешканців представники ОП вкотре закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

За наявними даними, унаслідок російських ракетних обстрілів Вінниці 14 липня загинуло 23 людини, зокрема три дитини. Потерпілим надають усю необхідну медичну допомогу.

Лікарі борються за кожне життя. Медикаментів і всіх необхідних засобів достатньо. Вінницькі медики можуть розраховувати на допомогу колег з інших областей, але наразі такої потреби немає.

Щодо руйнувань, то Будинок культури, на жаль, не підлягає відновленню, його буде знесено. Будівлю Будинку побуту також неможливо відновити. Крім того, здійснюється оцінка збитків, завданих унаслідок пошкодження житлових будинків, зазначив Кирило Тимошенко.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні