Соціум

Спеціальний загін галицьких рятувальників отримав 40 комплектів якісного вогнетривкого екіпірування (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук під час робочої поїздки до Галицького району передав особовому складу районного відділу «Третя державна пожежно-рятувальна частина» управління ДСНС в області спеціальні захисні костюми.

Очільник Прикарпаття наголосив, що цьогоріч було придбано протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, яке повністю відповідає євростандартам для використання у заходах з ліквідації пожеж, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«Завдяки консолідованим зусиллям місцевих органів влади сьогодні маємо можливість зробити ще один крок для забезпечення комфортних і безпечних умов роботи рятувальників. Для цього були придбані спеціальні захисні  костюми, які виготовлені з вогневитривких матеріалів та дозволяють пожежникам ефективно боротися з вогнем», – підкреслив Олег Гончарук.

Важливо зауважити, що спеціальному загону передано 40 захисних костюмів, 14 пожежних касок Calisia Vulcan, 40 пожежно-рятувальних поясів ППР «TALAN», 40 пар пожежних захисних черевиків BRANDBULL 006, 40 пар захисних рукавиць. Кошти на їх придбання були виділені з субвенції та місцевого бюджету.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.