Соціум Фото

Служба у справах дітей хоче через суд позбавити батьківських прав двох франківців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

1 червня у Франківську відзначали День захисту дітей. З нагоди свята організували безліч подій для малечі: концерти, конкурси, турніри, ігри та показові виступи.

Мета цих заходів – нагадати дорослим, що діти теж мають права. Зокрема, право на щасливе дитинство, пише Репортер. франківців

В Україні вперше відзначили День захисту дітей у 1998 році. Оскільки проблеми збереження здоров’я і благополуччя дітей були як ніколи актуальні, було прийнято рішення відзначати у всіх країнах світу День дітей, який зміг би привернути увагу до проблем дитинства.

«З  мого досвіду, найчастіше права дитини порушуються в сім’ї. Зокрема, право на батьківську любов та піклування, – каже начальниця служби у справах дітей Ірина Рохман. – Часто наша робота спрямована на те, аби зберегти для дитини її сім’ю. Також ми намагаємось зменшити кількість дітей, позбавлених батьківства».

За словами чиновниці, цьогоріч до суду було подано два позови щодо позбавлення франківців батьківських прав. Дітей влаштували у патронаті сім”ї та в заклади соцiально-психологічної реабілітації.

«Опіка і любов дорослих є обов’язковою умовою позитивного емоційного розвитку дитини, – говорить Ірина Рохман. – Серед працівників служби немає фахівців-психологів. Тому часто нам доводиться звертатися за допомогою до Центру практичної допомоги та соціальної роботи Департаменту освіти та науки. Також ми співпрацюємо з багатьма благодійними організаціями та волонтерами».

 Авторка: Ольга Рутковська

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.