Соціум

Швидкомонтовані промислові будівлі: особливості, характеристики і переваги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Будівництво промислових будівель грунтується на швидкомонтованій технології каркасної та бескаркасної установки із застосуванням металоконструкцій ЛСТК і ЛМК. Використання стаои призводити до економії грошей і часу на всіх етапах робіт.

Промислові та виробничі споруди мають характерні риси, до яких відносяться широкі прольоти і великі габарити. БМЗ дозволяють в повній мірі втілити проект, а також відкривають нові можливості і значні перспективи. В результаті стає можливим будівництво промислових будівель з великими прольотами всього за пару тижнів.

Завод «Промстан» виробляє металоконструкції, використовувані для будівництва, і проводить безпосередній монтаж. До переліку виконуваних робіт належать проектування майбутньої конструкції, складання схеми і поставка будматеріалу на майданчик. Далі бригада береться за виконання замовлення, яке втілюється в життя за короткий проміжок часу.

Характерні особливості

Будинки промислового призначення являють собою споруди, в яких протягом робочого часу співробітники заводу або фабрики виконують свою трудову діяльність. Всередині приміщення встановлюється відповідне обладнання, а також розташовуються товарно-матеріальні цінності.

З урахуванням галузі використання промислові БМЗ поділяються на такі підвиди:

  • Виробничі. Це приміщення, в яких випускають готову продукцію, запчастини або напівфабрикати.
  • Енергетичні. Це можуть бути котельні, підстанції тощо. Словом, ті підприємства, що задіюються в галузі енергетики.
  • Транспортно-складські. Приміщення застосовуються для зберігання готової продукції, а також використовуються як майстерні, гаражі та ін.
  • Допоміжні. Це адміністративно-побутові корпуси, медпункти, їдальні та ін.

Параметри і конфігурації промислових БМЗ бувають різними. Вони багато в чому залежать від напрямку діяльності компанії і від виконуваних всередині приміщення технологічних процесів. Можна побудувати як одноповерхову будівлю, так і в кілька поверхів. При цьому на фундамент виявляється менший вплив, ніж у випадку з цегляною кладкою.

Переваги будівництва

Промислові швидкомонтовані будівлі мають ряд незаперечних переваг. Ключовими з них є висока якість і швидкість монтажу. Компанія «Промстан» виробляє в Україні надійні матеріали, які допоможуть створити точну геометричну форму. Сама збірка нагадує конструктор. Монтаж не викликає складнощів, виконується дуже швидко при невеликій кількості робочих.

Сталевий каркас виступає міцною спорудою, здатною витримати сейсмічні коливання. Будівництво може виконуватися цілорічно в будь-яких кліматичних умовах (навіть в мороз або при високій вологості). І при цьому вартість зведення БМЗ досить невисока. Це досягається завдяки виключенню витрат на зовнішню обробку. Поверхні сендвіч-панелей мають естетичну привабливість, може бути різних кольорів. Заощадити вдається і на фундаменті. Так як матеріал досить легкий, він не робить великого впливу на основу будівлі, тому усадка виключена.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.