Хороша річ домашній кінотеатр. Але крім якісної передачі зображення, також хотілося б насолоджуватися і якісним звуком. Для цього необхідна якісна аудіосистема, важливою складовою частиною якої є сабвуфер.
Сабвуфер – це пристрій, який призначений для відтворення низькочастотних звуків. Частота звуку, відтворена сучасними сабвуферами, коливається в діапазоні 20-1 / 5 Гц. Сабвуфер дає можливість зняти навантаження, пов’язану з відтворенням низькочастотних звуків з рештою апаратури, тим самим підвищуючи якість звучання в цілому.
Вибирайте сабвуфери різних типів і розмірів у каталозі https://showmarket.com.ua/sabvufery-c404/aktivnyyi-t1679/. Доставка замовлення – по Києву і в інші міста України. Якщо ви вирішили купити сабвуфер, вам варто знати про те, на які види він поділяється.
Види сабвуферів
Залежно від того, яку роль в аудіосистеми виконує сабвуфер, він може ставитися до активного або пасивного типу. Активний сабвуфер є серцем звукової системи, так як в ньому передбачений вбудований підсилювач звуку. Тобто вся інша звукова апаратура підключається до даного сабвуфера. Такий тип сабвуфера не потребує узгодження з іншими компонентами аудіосистеми. На відміну від нього, пасивний сабвуфер лише виконує функцію відтворення низькочастотних звуків. Такий тип сабвуфера вимагає узгодження з іншими компонентами звукової системи і більш тонкої настройки, що вимагає, в свою чергу, певних знань і умінь від користувача.
Також сабвуфери поділяються на:
- фазоінверторний,
- закриті,
- смугові.
Закриті сабвуфери видають якісний глибокий бас, але відрізняються своїми великими розмірами і вагою. Причому звук у цього типу сабвуферів досить слабкий.
Фазоінверторний сабвуфери мають більш компактні розміри і відрізняються невисокою ціною. Зате вони складніше піддаються налаштуванню і погодженням з іншою аудіосистемою. І, нарешті, смугові сабвуфера поєднують в собі два вищеописаних типи і відповідно включають в себе всі якості і недоліки обох моделей.
Як вибрати сабвуфер?
Вибираючи сабвуфер для будинку, зокрема, для підключення до домашнього кінотеатру, хотілося б грамотно поєднувати якість і розумну ціну. З одного боку, закриті сабвуфери видають хороший якісний звук, нехай навіть і не дуже гучний (для кімнати в квартирі буде достатньо). Але, з іншого боку, закритий сабвуфер коштує в кілька разів дорожче, ніж фазоінверторний. Так що, чи варто переплачувати за невелике збільшення якості звичайному обивателю?
А ось наявність вбудованого підсилювача в активному сабвуфері в порівнянні з пасивним сабвуфером має велике значення для рядового користувача. Адже буде складно грамотно провести настроювання сабвуфера для узгодження його з іншою акустичною системою в тому випадку, якщо в наявності є пасивний сабвуфер.
Відмінною моделлю, визнаною безліччю користувачів, є модель сабвуфера Yamaha YST-SW012. Цей сабвуфер є активним фазоінверторним. Поєднання цих типів дає користувачеві можливість отримати якісний звук за прийнятну ціну. До того ж сабвуфер проведений флагманом звукової індустрії, компанією Yamaha, яка завжди стежить за якістю продукції, що виробляється. Модель Yamaha YST-SW012 має дуже низький поріг відтворення звуку: всього лише 28 Гц, що допоможе повністю звільнити решту аудіосистем від відтворення низькочастотного звуку і дозволити їй більш якісно працювати на інших частотах.
Так, може бути, прийшов час задуматися над придбанням хорошого сабвуфера для домашнього кінотеатру. Сабвуфер дасть можливість сповна насолодитися улюбленими фільмами і передачами, перебуваючи вдома. Позитивні емоції і приємні відчуття від домашнього кіноперегляду, безсумнівно, посиляться, а ваші гості і друзі будуть приємно здивовані можливостями вашої аудіосистеми.
Comments are closed.