Соціум

Рятувальники знайшли заблукалих туристів на Говерлі

Google+PinterestLinkedInTumblr

Рятувальники області знайшли на горі Говерла туристів, які заблукали.

21 вересня о 10:20 до Служби порятунку поступило повідомлення від жителів міста Житомир, про те, що під час руху поблизу Говерлянського водоспаду подорожуючі втратили орієнтування та заблукали. Тому потребують допомоги рятувальників.

Говерла

Для надання допомоги було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення смт. Ворохта, які знайшли заблукалих громадян,1992 та 1998 р.р.н. Також під час руху до заблукалих туристів, рятувальники зустріли ще двох жителів Дніпропетровської області, які також втратили орієнтир та не могли самостійно вийти на маршрут. Рятувальники супроводили 4 туристів до НСБ “Заросляк” у задовільному стані.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до походів в гори. Перед тим, як вирушити в похід, потрібно вивчити карту маршруту або краще йти з тим, хто добре знає місцевість. Також важливо подбати про повний заряд мобільного телефону. Не вдягайте непримітний сіро-зелений або чорний одяг, віддайте перевагу яскравим кольорам, так заблукалого легше помітити під час пошуку. Добре, якщо на одязі будуть смужки, що відбивають світло.

Читайте: Франківська лікарка біжить берлінський марафон і збирає на кейсевак

Також рятувальники радять користуватися застосунком “Порятунок у горах”.

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:

  • голосових дзвінків;
  • передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.