Соціум

Франківська лікарка біжить берлінський марафон і збирає на кейсевак

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківська лікарка Ірина Кишакевич відкрила збір на кейсевак для медиків на передовій.

За декілька днів я бігтиму свою обрану марафонську дистанцію 42km 195m у Берліні. Берлінський марафон – один з найбільших у світі, відбудеться 24 вересня 2023 року. Я вже серед його учасників та учасниць. Але цього року маю особливу мету – зібрати кошти на евакуаційний автомобіль для наших медиків», – написала вона у мережі.

кейсевак

Оголошую збір відкритим

На авто медикам ЗСУ

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/8n4vJFJ7ix

Номер картки банки

5375 4112 0874 5716

«Кейсевак” – транспорт, що повинен забрати пораненого безпосередньо з місця бойових дії до стабілізаційного пункту. Переважно це “жовта зона”, тобто прихисток, де надається перша допомога, але в умовах нашої війни – іноді й із зони “під вогнем”, так званої “червоної”.

Хороший кейсевак – не тільки шанс для пораненого бійця, але й шанс для медика вийти живим з м’ясокрутки, у яку змушений самотужки лізти лише тому, що обрав таку професію.

Читайте: Марафон у подяку за життя. Як Ірина Кишакевич добігла до Афін (ФОТО)

Тож, друзі, колеги, оголошую збір відкритим. Всі, хто відчув бажання долучитися – нижче можна знайти реквізити гривневої банки, а для переказів з-за кордону – рахунки в євро, доларах та пейпал.

Дякую всім наперед. Кожен донат – важливий, адже він не про гроші, а про повагу та вдячність. Про можливість завтра бігти нам всім пліч-о-пліч у радісне майбутнє нашої прекрасної вільної країни.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.